joombig banner rotation images

Menu

Każde zdjęcie opublikowane przez bełchatowskiego fotografa na jego fejsbukowym profilu „zbiera” kilkaset lajków i mnóstwo przychylnych komentarzy.

 

Jego fotografie, które pokazują Bełchatów z niezwykłą magią, często odkrywają „na nowo” powszechnie znane miejskie pejzaże. Nic więc dziwnego, że rozpoczynając prace nad  kalendarzem promującym Miasto Bełchatów, magistrat zdecydował by zilustrowały go zdjęcia Andrzeja Berłowskiego, bełchatowianina i wielkiego pasjonata fotografii.


 - Poszczególne zdjęcia ukazują miasto i jego okolice z nieco innej perspektywy, doskonale oddając atmosferę i zmienność pór roku. Karty tego kalendarza odkrywają przed nami m.in. panoramę parku przy Muzeum Regionalnym, ścieżkę wiodącą do osiedla Binków, fragment drogi na Pierwszy Ług, czy też osobliwy park przylegający do Dworu Polskiego w Domiechowicach. Tym samym zachęcam Państwa do pieszych wędrówek po Bełchatowie i odkrywania może nieznanych dotąd miejsc… - napisała we wstępie do tej publikacji Prezydent Mariola Czechowska.


Zachęcamy więc do wzięcia udziału w spotkaniu z autorem zdjęć, Andrzejem Berłowskim. 28 grudnia w sali koncertowej Miejskiego Centrum Kultury będzie można nie tylko osobiście spotkać się z fotografem i wysłuchać historii, które wpłynęły na powstanie kalendarza promującego Miasto Bełchatów, ale także otrzymać go w prezencie! Do rozdysponowania jest trzysta sztuk tego wydawnictwa. Z pewnością autor nikomu nie odmówi złożenia na nim swojego autografu…


Spotkanie z Andrzejem Berłowskim: 28 grudnia 2016 r. o godz. 17.00, sala koncertowa Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie.

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Redaktor naczelny: Aleksandra Jasiczak, e-mail:a.jasiczak@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2018