Realizację zadania pn. "Bełchatów: Aktywnie i Zdrowo" prowadzonego w Cafe Senior Raj Centrum Aktywności Seniora kontynuuje Regionalne Towarzystwo Społeczno - Kulturalne "ERSKA".

Zorganizowane zajęcia przez ww. towarzystwo ruszają już w lutym. Program zajęć jest szeroki m. in. zajęcia plastyczne, muzyczne, sportowo - taneczne, teatralno - literackie, florystyczne. Panie na spotkaniach z Avonem będą mogły dowiedzieć się o nowych trendach w kosmetyce, natomiast Panowie jak i również Panie będą mogli rozegrać nie jedną partyjkę szach i brydża.

Warto pamiętać o zorganizowanym spotkaniu w dniu 12.02.2019 r. o godz. 13.15 z bankiem żywności. Tematem będzie "Dieta w cukrzycy".

Cafe Senior jak zawsze otwarte jest dla osób chcących poćwiczyć, pooglądać telewizję, skorzystać z komputerów czy wypić kawę lub herbatę.

Szczegóły na załączonym plakacie.

Harmonogram na luty 2019

Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec, Maciej Jagieła