W Cafe Senior Raj Centrum Aktywności Seniora miesiąc czerwiec przebiegł bardzo aktywnie. Seniorzy mogli uczestniczyć w zajęciach o różnej tematyce, zorganizowanych przez Regionalne Towarzystwo Społeczno - Kulturalne "ERSKA" . Każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

W ramach warsztatów odbyły się zajęcia plastyczne. Tematem przewodnim był decoupage czyli zdobienie pudełek, szkatułek. Na warsztatach florystycznych seniorzy mogli posłuchać jak dbać o kwiaty ogrodowe, jak pielęgnować storczyki, hortensje i inne. Ciekawym zajęciem było układanie kompozycji letnich oraz wiosennych z żywych kwiatów.

Warsztaty kosmetyczne, na których uczestniczki dowiedziały się jak dbać o cerę, jak wykonywać zabiegi oczyszczania i nawilżania twarzy, oraz jak pielęgnować dłonie. Zorganizowano zajęcia z fryzjerem, których tematem było - nawilżanie włosów - jakich kosmetyków należy używać, jakich marek oraz ciekawym tematem była koloryzacja włosów.

Odbyły się także zajęcia taneczne, na których seniorzy mogli przypomnieć sobie kroki walca oraz cha-chy oraz zajęcia fotograficzne.

Wszystkie zajęcia były bardzo aktywne i cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem.