joombig banner rotation images

Menu

 

Udział w warsztatach jest bezpłatny, wystawczy się zarejestrowaćUdział w warsztatach jest bezpłatny, wystawczy się zarejestrować

 

Wszyscy przedsiębiorcy, którzy myślą o zrewolucjonizowaniu swojego biznesu, mogą wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu organizowanym przez Centrum Innowacji Biznesowej. Uczestnicy spotkania w Miejskim Centrum Kultury dowiedzą się m.in. jakie narzędzia wsparcia dla właścicieli firm oferuje łódzki urząd marszałkowski oraz jak dzięki narzędziom internetowym osiągnąć postawiony sobie cel eksportowy.


Warsztaty, które odbędą się w czwartek 6 czerwca to kolejne spotkanie organizowane z myślą o przedsiębiorcach. Udział wziąć mogą wszyscy, którzy już prowadzą działalność gospodarczą, jak i debiutanci, którzy poszukują wsparcia przy starcie w biznesie. Zajęcia skierowane są do właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw z terenu Bełchatowa i okolic. Aby wziąć w nich udział, wystarczy zarejestrować się na stronie elodzkie.pl/wydarzenia.


Warsztaty podzielone zostaną na cztery bloki. Podczas pierwszego doradca z Centrum Innowacji Biznesowej przedstawi narzędzia wsparcia dla firm, które w ramach programu „Łódzkie dla biznesu” oferuje łódzki urząd marszałkowski.


Podczas kolejnego panelu przeprowadzone zostaną „Google Internetowe Rewolucje”. Uczestnicy poznają bezpłatne narzędzia online, dzięki którym przedsiębiorcy będą mogli przeanalizować potencjał eksportowy swojej firmy i wybrać nowe rynki docelowe. Szkolenie pozwoli także lepiej zrozumieć potrzeby lokalnych klientów oraz zoptymalizować kanały online na rynkach zagranicznych.


Trzeci z bloków poświęcony będzie mediacji jako narzędziu optymalizacji biznesu. Przedstawiciel Wojewódzkiego Centrum Arbitrażu i Mediacji w Łodzi opowie zgromadzonym o alternatywnych sposobach rozwiązywania sporów sądowych, dzięki czemu możliwa będzie kontynuacja współpracy pomiędzy skonfliktowanymi wcześniej partnerami biznesowymi.


Ostatni z paneli traktować będzie o networkingu, czyli procesie wymiany informacji, zasobów, wzajemnego poparcia i możliwości, prowadzonym dzięki korzystnej sieci wzajemnych kontaktów. Warsztaty, w których udział jest darmowy, odbędą się 6 czerwca w Miejskim Centrum Kultury. Szkolenie, które planowane jest na 3,5 godziny, rozpocznie się o godz. 15.

AP

 

Szkolenie w Bełchatowie odbędzie się 6 czerwca w Miejskim Centrum Kultury

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2019