joombig banner rotation images

Menu

 

Przedsiębiorcy korzystają z bezpłatnych porad od 2018 rokuPrzedsiębiorcy korzystają z bezpłatnych porad od lipca 2018 roku

 

Bełchatowscy przedsiębiorcy i osoby dopiero myślące o założeniu działalności gospodarczej mogą spotkać się z doradcą podatkowym i bezpłatnie skorzystać z jego porady. Specjaliści z Krajowej Izby Doradców Podatkowych będą do dyspozycji mieszkańców w czwartek, 7 marca.

 

 

Z bezpłatnej pomocy skorzystać mogą wszyscy, którzy szukają porady w sprawie kompleksowej informacji podatkowej. Jak pokazuje praktyka, o sukcesie biznesu w dużej mierze decyduje profesjonalne prowadzenie spraw podatkowych. - Planowane na początku marca spotkanie będzie kolejnym, jakie organizujemy dla właścicieli firm. Po każdym spotykaliśmy się z pozytywnymi opiniami. Przedsiębiorcy mają okazję nabrania niezbędnych dla prowadzenia swojej działalności umiejętności odpowiedzialnego zarządzania finansami. Jestem przekonany, że takie spotkania są dobrą inwestycją w rozwój naszej lokalnej gospodarki – mówi Marcin Nowak, dyrektor Wydziału Rozwoju Miasta bełchatowskiego magistratu.

 

Kolejną okazję do skorzystania z wiedzy i pomocy doradcy podatkowego przedsiębiorcy będą mieć w czwartek, 7 marca. Tego dnia, podczas organizowanego przez miasto i łódzki Urząd Marszałkowski spotkania dotyczącego możliwości skorzystania z funduszy europejskich, fachowcy z Krajowej Izby Doradców Podatkowych czekać będą w Miejskim Centrum Kultury. Na spotkanie nie trzeba się zapisywać – wystarczy przyjść w godzinach między 11 a 14.

 

Korzystając z usług doradcy przedsiębiorca może oczekiwać więcej, niż tylko prowadzenie ksiąg i spraw kadrowo-płacowych czy sporządzanie deklaracji, jak w przypadku księgowego. Doradca zajmuje się także m.in. opiniowaniem od strony podatkowej podpisywanych dokumentów (np. umów), może także reprezentować firmę w sporach z urzędami skarbowymi i przed sądami administracyjnymi sądów różnych instancji. Ale to nie wszystko. Doradca może pomóc również w sprawach związanych z międzynarodowym prawem podatkowym i celnym, a także podpowiedzieć, jak korzystać z pomocy publicznej (głównie z funduszy unijnych).

 

AP

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2019