joombig banner rotation images

Menu

 

belchatow wrzesien 5843

 

Urząd Miasta Bełchatowa zachęca do wypełnienia ankiety zadowolenia interesantów. Pozostawione opinie i oceny są starannie analizowane, a wyciągnięte wnioski pozwalają na doskonalenie jakości usług urzędu.

 

Ankieta jest krótka i składa się z pytań zamkniętych. Jest też miejsce do podania własnych oczekiwań co do sposobu załatwiania spraw w urzędzie.  Dzięki badaniom ankietowym magistrat ma pełniejszy obraz tego, czy klienci są obsługiwani wystarczająco sprawnie, kompetentnie i w uprzejmy sposób.

 

Pytania  dotyczą m.in. tego, z jakim działem związana była sprawa, czy informacje na temat sposobu jej załatwienia były pomocne i użyteczne, dlaczego nie mogliśmy dokonać potrzebnych formalności. Można też ocenić  kwestię terminowości, jakości uzyskanych informacji, uprzejmości urzędnika czy czasu oczekiwania na obsługę, oceniając je w skali od 1 do 5.  

 

Dla zwolenników wersji papierowej ankieta dostępna jest  w holu głównym i na poszczególnych piętrach siedziby urzędu, przy Kościuszki 1. Po uzupełnieniu należy ją wrzucić do specjalnej, zamkniętej skrzynki. Ankietę w wersji elektronicznej wypełnić można bezpośrednio na stronie miejskiej: www.belchatow.pl, a znajduje się w zakładce ‘Urząd Miasta’ i na banerze środkowym. Kliknij TU, aby otworzyć ankietę.

APO

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2019