joombig banner rotation images

Menu

 

 W Punkcie Informacji Prozdrowotnej dowiesz się, jak dbać o swoje zdrowie na co dzień.Punkt Informacji Prozdrowotnej działa przy Cafe Senior Raj

 

O tym, jak zaplanować smaczne, wartościowe posiłki i czym zastąpić niezdrowe produkty w codziennej diecie, już w marcu opowie specjalista. Na spotkania z dietetykiem, które odbędą już w marcu, zaprasza bełchatowski Punkt Informacji Prozdrowotnej. Przyjść może każdy.

 

Za sprawą niekwestionowanego specjalisty w dziedzinie żywienia w bełchatowskim Punkcie Informacji Prozdrowotnej znów zrobi się głośno na temat tego, co i jak jeść, żeby płynęły z tego same korzyści. Jak ułożyć dobry jadłospis i co powinno się w nim znaleźć? Czy można w jakiś sposób wyeliminować z naszej diety szkodliwe produkty? Odpowiedzi na te i inne pytania poznamy 1 i 15 marca (godz. 16-18) na otwartych spotkaniach z dietetykiem.

Do Punktu Informacji Prozdrowotnej przy ul. Energetyków 6 (os. Przytorze, obok Cafe Senior Raj) przyjść może każdy. Spotkania są bezpłatne i nie trzeba się wcześniej zapisywać.


Dodajmy, że dyżury dietetyka wpisane są na stałe w harmonogram pracy punktu. Odbywają się one w każdy pierwszy i trzeci piątek miesiąca w godzinach 16-18. Trzeba przyznać, że spotkania te cieszą się dużym zainteresowaniem mieszkańców.


Ponadto w każdy pierwszy i drugi wtorek miesiąca Punkt Informacji Prozdrowotnej odwiedza fizjoterapeuta (godz.17-19), a w piątki o godzinie 14 odbywają się tu spotkania grupy wsparcia dla osób niepełnosprawnych.


Przypomnijmy, że bełchatowski Punkt Informacji Prozdrowotnej, będący integraną częścią Cafe Senior Raj, to inicjatywa, która powstała z myślą o wszystkich mieszkańcach. Z bezpłatnych porad na temat tego, jak dbać o zdrowie, skorzystać może każdy – i młodszy, i starszy, zdrowy i borykający się z różnorodnymi trudnościami. Poza poradami, pogadankami i wykładami z zakresu profilaktyki zdrowia ważnym elementem działalności punktu jest integracja lokalnej społeczności, stąd pomysł na rozmaite grupy wsparcia, np. dla rodzin czy opiekunów osób dotkniętych konkretną chorobą.   

Więcej informacji uzyskać można pod numerem telefonu 44 712 00 89.

KZB

 

Spotkania z dietetykiem odbywaja sie dwa razy w miesiacu. Przyjść może każdy.Spotkania z dietetykiem odbywają sie dwa razy w miesiącu. Przyjść może każdy.

 

W marcu odbędą się dwa spotkania z dietetykiem.

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2019