joombig banner rotation images

Menu


 

 

Na zajęciach w muzeum dzieci wykonały kartki walentynkoweNa zajęciach w muzeum dzieci wykonały kartki walentynkowe

 

Rozpoczęła się zimowa przerwa międzysemestralna w województwie łódzkim i tradycyjnie potrwa dwa tygodnie. Dla tych, którzy nigdzie nie wyjeżdżają, miejskie placówki kultury przygotowały mnóstwo atrakcji. Z pewnością nikt nie będzie się nudził.

 

Filmy dla najmłodszych, warsztaty muzyczne, plastyczne i teatralne, quizy, gry i zabawy rytmiczno-ruchowe – to tylko niektóre z propozycji Miejskiego Centrum Kultury. Podczas zimowej przerwy w MCK PGE Gigantach Mocy można i odpocząć, i rozwijać swoje różnorodne talenty.

FERIE W MCK

 

Wiele interesujących propozycji dla najmłodszych ma również Muzeum Regionalne. Dla dzieci powyżej 6 roku życia przygotowano tematyczne warsztaty plastyczne, muzyczne oraz ruchowe. Wizyta w muzeum to również świetna okazja, aby zwiedzić ekspozycję i poznać historię dworku.

FERIE W MUZEUM

 

Moc atrakcji czeka na wszystkich uczniów, którzy podczas ferii odwiedzą miejską bibliotekę lub jej filie. Zajęcia są bezpłatne i nie obowiązują zapisy, jedynie na grę Zagadka biblioteki i zajęcia Laboratorium odkrywcy należało się wcześniej zapisać.

FERIE W BIBLIOTECE

KZB/APO

 

Uczniowie podczas warsztatów teatralnych w MCK PGE Giganty Mocy Uczniowie podczas warsztatów teatralnych w MCK PGE Giganty Mocy

 

 

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2019