joombig banner rotation images

Menu

Wystawco zgłoś się na Jarmark Świąteczny

 

Rękodzielnicy, artyści ludowi i przedsiębiorcy, którzy chcą wystawić swoje produkty podczas tegorocznego Jarmarku Świątecznego mogą się już zgłaszać. Miasto zaprasza też różnorodne placówki i organizacje pozarządowe. Zapisy prowadzone są do 19 listopada.

 

W grudniu na placu Narutowicza tradycyjnie zagości doroczny Jarmark Świąteczny. Przez dwa dni, 8 i 9 grudnia mieszkańcy będą mogli zaopatrzyć się w oryginalne dekoracje, prezenty, ozdoby czy bożonarodzeniowe drzewka i smakołyki.

 

Co jeszcze znajdzie się w sprzedaży, tak naprawdę będzie zależeć od samych wystawców. Aby asortyment był różnorodny miasto już teraz poszukuje chętnych do wystawienia produktów. Mogą się zgłaszać przedsiębiorcy, rękodzielnicy, artyści ludowi, a także placówki i organizacje pozarządowe. Do zagospodarowania jest pięćdziesiąt stoisk i kilka namiotów.

 

Zgłaszać można się od 22 października do 19 listopada. Trzeba wypełnić specjalny formularz (można go pobrać z załącznika poniżej) i dostarczyć do magistratu. Można to zrobić osobiście (Wydział Promocji, Kultury i Sportu ul. Kościuszki 15, pokój nr 23) lub za pośrednictwem poczty, faxu (44 733 51 40) i maila – w tym przypadku zgłoszenie trzeba zeskanować i wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Trzeba też pamiętać o opłacie – 200 zł za jeden dzień wystawienniczy, a 300 zł za dwa dni. Do kiedy trzeba ją uiścić i kto ma to zrobić, a także kilka innych dodatkowych informacji można znaleźć w regulaminie poniżej. Szczegóły znają tez pracownicy Wydziału Promocji, Kultury i Sportu, pod numerem telefonu 44 733 51 00. 

 

AD-A

 

Na placu Narutowicza zagości Jarmark Świąteczny

Na wystawców czeka 50 stoisk

Jarmark Świąteczny 8-9 grudnia

 

 

Aktualności

 


 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2020