joombig banner rotation images

Menu


Na targowisku będzie zadaszenie

 

Kilka stanowisk handlowych na targowisku miejskim zyska zadaszenie. Po zakończeniu przebudowy poprawią się warunki sprzedających i kupujących. Prace powinny zakończyć się w listopadzie.


W najbliższym czasie ruszy przebudowa jednego z sektorów targowiska miejskiego przy ul. Wojska Polskiego. Chodzi o stanowiska przy uliczce wjazdowej od strony ronda im. gen. W. Andersa. Pierwszym etapem prac, które prowadzić będzie firma Metaco, będzie wykonanie wykopów i osadzenie w nich bloków betonowych. Następnie zamontowana i ocynkowana ogniowo zostanie stalowa konstrukcja stanowisk handlowych. Ostatnim etapem prac będzie montaż zadaszenia, które wykonane będzie z blachy trapezowej – w sumie 40 mb.

Przebudowa tego fragmentu targowiska potrwa do końca listopada i będzie kosztować magistrat 105 tys. złotych. Po jej zakończeniu dostawcy będą mogli bez utrudnień dowieźć towar, poprawi się także bezpieczeństwo mieszkańców robiących zakupy na targowisku miejskim.

 

AP

 

Prace zakończą się w listopadzie

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2019