joombig banner rotation images

Menu

Ewa Farna była gwiazdą Dni Bełchatowa 2018Tłumy bełchatowian bawiły się przy największych przebojach Ewy Farnej. To właśnie jej koncert zakończył sobotnią część Dni Bełchatowa. Energii nie brakowało też Matuszowi Ziółko, który wystąpił tuż przed gwiazdą wieczoru. Młodszym fanom z pewnością spodobał się występ Agaty Sobocińskiej, a także Kacpra Gołdy.  

 

To właśnie jego koncert otworzył tegoroczne Dni Bełchatowa. Młody wokalista zaśpiewał kilka znanych i lubianych piosenek m.in. „Ciszę” Kamila Bednarka, dzięki której znalazł się w muzycznym show TVP „The Voice of Poland”. Zaraz po nim, mocnym głosem i gitarowym graniem, rozgrzała publiczność Agata Sobocińska. Popowa piosenkarka wystąpiła wraz ze swoim zespołem, z którym koncertuje już od wielu lat. Głównie zagrali  piosenki z wydanego w ubiegłym roku albumu „Już na zawsze”, nie zabrakło też singla „Chwilo trwaj”. Było też coś dla amatorów muzyki tanecznej. Swoim tanecznym hitem „Pump it up” bawił belgijski artysta Danzel.

 

Kacper Gołda jako pierwszy zaśpiewał podczas sobotnich koncertów

Po jego koncercie prezydent Mariola Czechowska oficjalnie otworzyła Dni Bełchatowa. – Życzę wszystkim udanej zabawy i wielu muzycznych wrażeń. Podczas Dni Bełchatowa wspólnie z nami bawią się również goście z miast partnerskich i zaprzyjaźnionych – Alcobacy, Aubergenville, Csongradu, Sowicka, Decina i polskich Myślenic. 

 

ZOBACZ ZDJĘCIA: Gołda, Sobocińska, Danzel

 

Później zaśpiewał Mateusz Ziółko. To właśnie on zwyciężył III edycję programu „The Voice of Poland”, jest też laureatem Superdebiutów 2014 przyznawanych na festiwalu w Opolu. Oprócz piosenek ze swojej debiutanckiej płyty „Na nowo” zaśpiewał też kilka coverów m.in. zespołu Queen. Gwiazdą sobotnich koncertów była Ewa Farna. Publiczność z pewnością się nie zawiodła. Jej występ był niezwykle energiczny. Fani bawili się przy takich hitach jak „Cicho”, „Ewakuacja”, "Echo" czy „Ulubiona rzecz”. Na bis piosenkarka zaśpiewała przebój Edyty Górniak „To nie ja byłam Ewą”. Po koncercie, Farna sporo czasu spędziła ze swoimi fanami, podpisując płyty, rozdając autografy i robiąc sobie z nimi zdjęcia.

 

ZOBACZ ZDJĘCIA: Ziółko, Farna

 

Dni Bełchatowa, to nie tylko koncerty. Na błoniach przy Muzeum Regionalnym na mieszkańców czekały także punkty z wyrobami regionalnymi, upominkami i gastronomią. Było też wiele stoisk animacyjnych z  atrakcjami dla dzieci i całych rodzin.

 

 

 

 

 

 

Agata Sobocińska wystąpiła z zespołem

Agata Sobocińska zaśpiewała w Bełchatowie

 

Swoim tanecznym hitem "Pump it up" bawił belgijski artysta Danzel

Na dniach Bełchatowa wystąpił Danzel

 

Dni Bełchatowa oficjalnie otworzyła prezydent Mariola Czechowska

Prezydent Bełchatowa życzyła wszystkim udanej zabawy

 

Mateusz Ziółko promował swój debiutancki album "Na nowo"

Mateusz Ziółko rozgrzał publiczność swoimi przebojami

 

Eneregetyczny koncert Ewy Farnej zgromadził wielu fanów

Ewa Farna zaśpiewała w Bełchatowie

 

Bełchatowianie bawili się na święcie miasta

Tłumy bawiły się na Dniach Bełchatowa

 

Tłumy słuchały koncertów

Tłumy bawiły się na Dniach Bełchatowa

 

Oprócz koncertów czekały też inne atrakcje

Oprócz koncertów podczas Dni Bełchatowa czekało też wiele innych atrakcji

 

 

 

AD-A

 

 

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2019