joombig banner rotation images

Menu

Bełchatowski PEC z nagrodamiPrzedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Bełchatowie znalazło się na podium w ogólnopolskim konkursie dostawców Ciepła Systemowego „Firma Pełna Ciepła” i zajęło 2. miejsce wśród firm ciepłowniczych, które w sposób efektywny korzystają z potencjału marki Ciepła Systemowego, wzmacniając wizerunek ciepłownictwa na rynku lokalnym i kreując pozytywny ogólnopolski obraz branży ciepłowniczej. Jednocześnie, w kategorii „Aktywności lokalne z marką Ciepła Systemowego” – miejska spółka zajęła 1. miejsce zdobywając maksymalną liczbę punktów.

 

Przedsiębiorstwa ciepłownicze, które brały udział w konkursie, oceniono za podjęte działania promocyjne i edukacyjne prowadzone na lokalnych rynkach. Przypomnijmy kilka z przedsięwzięć zrealizowanych przez spółkę PEC w ostatnim roku: stworzenie specjalnej strefy treningowej na placu Narutowicza pn. „Zmień bojler na kaloryfer”, „Lekcja Ciepła” przeprowadzona we wszystkich szkołach podstawowych w Bełchatowie, akcja dzielenia się ciepłymi ubraniami z potrzebującymi i stworzenie punktów „Wymiany Ciepła” w różnych punktach miasta, akcja yarnbombingowa i ocieplenie przestrzeni miejskiej włóczką wraz bełchatowskimi seniorami pn. „Oplatamy Bełchatów Ciepłem” czy stworzenie „Miasta bez smogu” podczas miejskiej akcji antysmogowej „Stop Smog. Oddech dla Bełchatowa”.

 

PEC

 

 

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2019