joombig banner rotation images

Menu

Setki najmłodszych bawiło się na festwialu kolorówFestiwal kolorów był największa atrakcją miejskiego Dnia Dziecka. Nie brakowało chętnych, by obsypywać się barwnymi proszkami. Były też inne atrakcje, wśród nich m.in. dmuchańce, gigantyczne klocki, ścianka wspinaczkowa i mini figlopark.

 

Najmłodsi bełchatowianie bawili się w parku przy Rezydencji Dwór Polski. To właśnie w Domiechowicach 1 czerwca odbył się miejski Dzień Dziecka.

 

Wszystkie niespodzianki, jakie dla najmłodszych przygotowało miasto, były podzielone na trzy strefy. W pierwszej królowały klocki w rozmiarze XXL. Maluchom nie brakowało wyobraźni – powstawały z nich gigantyczne wieże, domy, a nawet statki. Można też było obejrzeć mini wystawkę, a niej m.in. kosmiczne pojazdy zbudowane z tradycyjnych klocków. Dla bełchatowian, którzy lubią aktywnie spędzać czas idealna była część przygotowana przez miasto. Maluchy mogły w niej szaleć na dmuchańcach, w mini figloparku, a także zagrać w hokeja na trawie i gigantyczne piłkarzyki. W ostatniej ze stref czekały przekąski, jakie specjalnie dla najmłodszych przygotował Dwór Polski.  

 

Bez wątpienia największą atrakcją miejskiego Dnia Dziecka był festiwal kolorów. Setki bełchatowian, zarówno najmłodszych jak i starszych, obsypywały się aż czternastoma różnokolorowymi proszkami. Holi Festival, bo o nim tu właśnie mowa, to największa tego typu impreza, która już odbyła się w wielu różnych miastach.

 

Kosmiczna zabawa na Festiwalu Re:Aktor

 

 

AD-A

 

 

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Redaktor naczelny: Aleksandra Jasiczak, e-mail:a.jasiczak@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2018