joombig banner rotation images

Menu

Bełchatów drugim najpiękniej oświetlonym miastem w łódzkiemBełchatów drugim najpiękniej oświetlonym miastem w województwie – tak zdecydowali internauci głosujący w ogólnopolskim plebiscycie „Świetlna stolica Polski”. Zakończył się etap wojewódzki, do finału ogólnopolskiego z województwa łódzkiego zakwalifikował się Aleksandrów Łódzki.

 

Szesnastu laureatów wojewódzkich przeszło do etapu ogólnopolskiego i otrzyma nagrody w postaci sprzętu AGD o wartości 10.000,00 złotych brutto, który zostanie przekazany na cel charytatywny. Głosowanie finałowe rozpocznie się w poniedziałek, 8 stycznia i potrwa tydzień.  Miasto, które w głosowaniu na stronie SE.pl/swiecsie uzyska największą liczbę głosów zostanie zwycięzcą i otrzyma tytuł Świetlnej Stolicy Polski oraz nagrodę w postaci sprzętu AGD o wartości 40.000,00 złotych brutto. Nagroda zostaną przekazane przez zwycięskie miasto wyłącznie na cel charytatywny.

Ogłoszenie wyników nastąpi 22 stycznia. Warto przypomnieć, że tytuł Świetlnej Stolicy Polski w roku ubiegłym trafił do Zamościa.

Dziękujemy wszystkim mieszkańcom, którzy oddali na Bełchatów swój głos – to właśnie dzięki nim miasto uplasowało się na zaszczytnym, drugim miejscu.

 

AP

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Redaktor naczelny: Aleksandra Jasiczak, e-mail:a.jasiczak@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2018