joombig banner rotation images

Menu

Lokalny przedsiębiorco – weź udział w konkursie i zdobądź tytuł „Firmy na medal”. To także dobra okazja, aby pochwalić się swoimi osiągnięciami czy innowacyjnymi rozwiązaniami. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 10 stycznia.

 

Po raz jedenasty bełchatowskie starostwo ogłosiło konkurs „Firma na medal”. Udział w nim mogą wziąć przedsiębiorcy bez względu na to czy prowadzą mały, średni czy duży biznes. Prowadzenie swoje działalności na terenie powiatu bełchatowskiego to jeden z wymogów, jakie musi spełniać przedsiębiorca startujący w konkursie. Trzeba też m.in. posiadać dobrą sytuację finansową czy terminowo regulować wszelkie zobowiązania.

 

Ze zgłoszeń, jakie wpłyną do organizatora najpóźniej do 10 stycznia, Kapituła Konkursowa wybierze zwycięzców. Laureaci zostaną wyłonieni w trzech kategoriach: firmy działające od roku do 3 lat oraz funkcjonujące dłużej z podziałem na liczebność zatrudnionych osób: do 50 pracowników i powyżej.

 

Przedsiębiorcy, którzy chcieliby powalczyć o tytuł „Firma na medal” mogą się zgłaszać do  10 stycznia. Wypełniony formularz trzeba przesłać drogą elektroniczną na adres:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wszystkie szczegóły o konkursie można znaleźć w regulaminie - wraz z formularzem zgłoszeniowym dostępny jest on na stronie: www.powiat-belchatowski.pl.

 

Zwycięzców poznamy w marcu podczas III Forum Gospodarczego Powiatu Bełchatowskiego.

 

 

AD-A

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Redaktor naczelny: Aleksandra Jasiczak, e-mail:a.jasiczak@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2018