joombig banner rotation images

Menu

Już po raz dziesiąty bedą kolędować w GrocholicachW niedzielę, 24 grudnia już po raz dziesiąty w Kościele Wszystkich Świętych w Grocholicach odbędzie się wspólne kolędowanie. Koncert tradycyjnie rozpocznie się o godz. 23.00 przed wigilijną pasterką.

 

“X Kolędowanie u Wszystkich Świętych” to jubileuszowa odsłona corocznego koncertu świątecznego w parafii grocholickiej. Pierwsze kolędowanie miało miejsce w 2008 roku i od tego czasu jest nieodłącznym elementem świąt Bożego Narodzenia w kościele pw. Wszystkich Świętych. Podczas tegorocznego spotkania zabrzmią najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki, nie zabraknie także znanych zagranicznych piosenek bożonarodzeniowych.  W świątecznym repertuarze przed publicznością zaprezentują się : chór „Pasjonata”, grupa wokalna „Cantabile”, Bełchatowski Chóru Gospel im. Piotra Kudyby, uczniowie i absolwenci Szkoły Podstawowej nr 5 oraz goście: Paweł Bauer, Martyna Jaworska – Chodak, Karolina Zasada, Aleksandra Szurgot, Aleksandra Mielczarek, Anna Biniek, Weronika Kępa, Weronika Pochopień, Katarzyna Kępa i Sandra Kruk.


Z okazji dziesiątego już kolędowania organizatorzy zadbali o kilka niespodzianek i dodatkowych atrakcji. Jedną z nich będzie wykonanie kilku kolęd przez młodzież sekcji dętej Miejskiej Orkiestry Dętej „Grocholice” w składzie: Sandra Jurczyk, Karolina Skurnica, Weronika Kępa, Filip Tomecki, Michał Pal, Adam Ciesielczyk.


Początek koncertu „X Kolędowanie u Wszystkich Świętych” tuż przed Pasterką o godzinie 23.00.

 

AP

 

Kolędowanie u Wszystkich Świętych rozpocznie się w niedzielę o godz. 23.00

 

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Redaktor naczelny: Aleksandra Jasiczak, e-mail:a.jasiczak@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2018