joombig banner rotation images

Menu

Bełchatow, świąteczna iluminacjaŚwiąteczna iluminacja cieszy bełchatowian od kilkunastu dni, budując magiczną atmosferę świąt. Teraz można na nią głosować w plebiscycie „Świetlna stolica Polski”. Nagrody, które zdobędzie zwycięskie miasto, przekazane zostaną na cel charytatywny.

 

Ośmiometrowa choinka, oświetlona 750 gwiazdkami, świąteczne kule z czerwonymi i srebrnymi bombkami, srebrzyste drzewa i pięknie oświetlony budynek urzędu miasta. Tak prezentuje się świąteczny Bełchatów w ogólnopolskim plebiscycie. Konkurs ma wyłonić najpiękniej oświetlone miasta, ale jest jednocześnie szansą na pomoc dla potrzebujących. Atrakcyjne nagrody, które można wygrać, zostaną przekazane na cel charytatywny.

 

Plebiscyt składa się z dwóch etapów: wojewódzkiego oraz ogólnopolskiego. Szesnastu laureatów wojewódzkich otrzyma energooszczędny sprzęt AGD o wartości 10 tys. zł, a na zwycięzcę finału ogólnopolskiego czekają energooszczędne urządzenia AGD o wartości 40 tys. zł.

 

W województwie łódzkim o tytuł najpiękniej oświetlonego miasta starają się oprócz Bełchatowa również Łódź, Aleksandrów Łódzki, Piotrków Trybunalski, Rzgów, Drzewica i Wieluń. Co zrobić, aby zagłosować? Należy wejść na stronę konkursową: http://www.se.pl/swiecsie/plebiscyt-miast/odzkie/belchatow. Głosy można oddawać raz na dobę.

 

Ogólnopolska akcja „Świeć się z Energą” organizowana jest już po raz dziewiąty. Głosowanie na etapie wojewódzkim potrwa do 2 stycznia 2018 r.

 

Bełchatów, świąteczna iluminacjaBełchatów, świąteczna iluminacjaBełchatów, świąteczna iluminacjaBełchatów, świąteczna iluminacjaBełchatów, świąteczna iluminacjaBełchatów, świąteczna iluminacjaBełchatów, świąteczna iluminacja

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Redaktor naczelny: Aleksandra Jasiczak, e-mail:a.jasiczak@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2018