joombig banner rotation images

Menu


8 grudnia w EC 1 odbędzie się seminarium "Łódzkie kusi wiedzą"Jak pozyskać fundusze europejskie na badania i rozwój oraz partnerstwo publiczno – prywatne, to zagadnienia, jakie będą poruszane podczas seminarium „Łódzkie kusi wiedzą”. Spotkanie odbędzie się w piątek, 8 grudnia w Łodzi.

 
W spotkaniu mogą wziąć udział beneficjenci oraz wszyscy chętni do skorzystania z możliwości, jakie daje udział w Programie regionalnym Województwa Łódzkiego. Podczas seminarium będzie można uzyskać szeroką wiedzę na temat sposobu pozyskiwania funduszy europejskich, zarówno podczas wykładów jak i spotkań z ekspertami. Ponadto uczestnicy będą mieli okazję poznać korzystających z programu oraz uzyskać odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania od konsultantów.
 

 

 

 

 

 

 

Program seminarium „Łódzkie kusi wiedzą” jest bogaty i przewiduje szeroki wachlarz zagadnień:

- czy Partnerstwo Publiczno-Prywatne (PPP) i Fundusze Europejskie można połączyć?,


- wsparcie sektora publicznego i prywatnego z Unii Europejskiej,


Uczestnicy dowiedzą się, jak pozyskać fundusze europejskie- PPP w łódzkim,


- prace badawczo – rozwojowo, czyli kiedy i na co pieniądze z Unii Europejskiej,


- sukcesy beneficjentów – co się komu udało,


- innowacje w firmach – współpraca świata biznesu i nauki.W trakcie spotkania „Łódzkie kusi wiedzą” przewidziano także wykłady dwóch wybitnych specjalistów w dziedzinie ekonomii oraz zarządzania i marketingu. Mowa o dr Arturze Bartoszewiczu ze Szkoły Głównej Handlowej i dr Mateuszu Grzesiaku z Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, o udziale w seminarium będzie decydować kolejność zgłoszeń. W przypadku chęci uczestnictwa należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ. Istnieje możliwość skorzystania z pomocy tłumacza migowego, taką potrzebę należy zaznaczyć w formularzu.


Seminarium „Łódzkie kusi wiedzą” odbędzie się we wtorek, 8 grudnia, w Łodzi w budynku EC 1 w godzinach 10:00-14:30. Projekt jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Pomocy Technicznej RPO WŁ na lata 2014 – 2020.

 

AP

 

Chętni do wzięcia udziału w seminarium muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy

 

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Redaktor naczelny: Aleksandra Jasiczak, e-mail:a.jasiczak@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Agnieszka Pomorska, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2019