joombig banner rotation images

Menu

Bełchatów Invest Planner to przewodnik inwestycji w mieściePrzedsiębiorcy, którzy myślą o zainwestowaniu w Bełchatowie mają do dyspozycji narzędzie, dzięki któremu proces inwestycji przebiegnie szybko i sprawnie. Dzięki aplikacji „Bełchatów Invest Planner” o każdej porze mogą zapoznać się z aktualną ofertą inwestycyjną miasta i skontaktować się z Opiekunem inwestora.

 

Aplikacja mobilna Bełchatów Invest Planner jest pierwszym w Polsce narzędziem opracowanym dla inwestorów szukających odpowiedniej lokalizacji dla swojej inwestycji (m.in. dla zakładu produkcyjnego czy centrum usług). Dzięki niej z łatwością można sprawdzić infrastrukturę, mapy okolicy, ofertę edukacyjną miasta i dane statystyczne.

 

Jest wiele powodów do inwestowania w BełchatowieAplikacja jest dedykowana dla najpopularniejszych mobilnych systemów, Android oraz iOS. Bełchatów Invest Planner można bezpłatnie pobrać z Google Play i App Store. Wszystkie informacje przydatne potencjalnym inwestorom są uporządkowane w formie zakładek. Dzięki łatwej i intuicyjnej obsłudze, przedsiębiorca, który w przyszłości chciałby zainwestować w Bełchatowie, ma dostęp do wszystkich informacji o obszarach inwestycyjnych oraz interaktywnej mapy. W kolejnych zakładkach zawarto także informacje o samym mieście – dane o gospodarce, demografii oraz ofercie edukacyjnej.

 

Jedną z najważniejszych dla inwestorów są wiadomości o korzyściach płynących z inwestowania w Bełchatowie, na przykład możliwości zwolnienia od podatku od nieruchomości i zwolnień w podatku CIT. Całość uzupełnia galeria zdjęć z Bełchatowa i terenów przeznaczonych do zainwestowania.

 

CZYTAJ:Przedsiębiorco skorzystaj z ulgi podatkowej

 

Aplikacja Bełchatów Invest Planner jest także wzbogacona o zakładkę „Konsultanci”. Po zalogowaniu istnieje możliwość skontaktowania się z opiekunem inwestora, który udzieli wsparcia merytorycznego i technicznego na wszystkich etapach procesu inwestycyjnego.

 

Specjalnie z myślą o inwestorach zagranicznych aplikacja Bełchatów Invest Planner dostępna jest w trzech wersjach językowych: polskiej, angielskiej i niemieckiej.

AP

 

Pobierz Bełchatów Invest Planner i zainwestuj w mieście


 

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Redaktor naczelny: Aleksandra Jasiczak, e-mail:a.jasiczak@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2018