joombig banner rotation images

Menu

Konkurs "Dobrodziej Roku" odbędzie się już po raz pietnastyPrezydent Bełchatowa, Mariola Czechowska, ogłasza konkurs na „Dobrodzieja Roku 2017”. Laureatów tegorocznej, piętnastej edycji poznamy w styczniu 2018 roku podczas Koncertu Noworocznego. 


Ideą konkursu jest przede wszystkim promowanie postaw społecznych oraz uhonorowanie osób i firm, które prowadzą działalność dobroczynną, a także pomagają potrzebującym. Taka formuła wyróżnienia społeczników utrwala ich pozytywny wizerunek i zachęca do większej działalności sponsorskiej.
 

Nominacje do tytułu „Dobrodzieja Roku 2017” do 30 listopada mogą zgłaszać organizacje pozarządowe działające na terenie Bełchatowa oraz stowarzyszenia jednostek samorządu terytorialnego. Aby zgłosić kandydata należy wypełnić formularz dostępny w Urzędzie Miasta i w załączniku poniżej, a następnie złożyć go osobiście lub listownie w UM przy ul. Kościuszki 1. Można także przesłać zgłoszenie drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W przypadku zgłoszenia listownego decyduje data data wpływu do kancelarii magistratu, natomiast w przypadku wysłania nominacji drogą elektroniczną liczyć się będzie data nadania.
 

 

WAŻNE! Nominacja wymaga pisemnej zgody kandydata.


Za ocenę złożonych wniosków i przyznanie tytułu odpowiedzialna będzie Kapituła Konkursowa powołana przez prezydent Bełchatowa, Mariolę Czechowską. W jej skład wchodzą Izabela Rudzka, Krystyna Członka, Lidia Domagała, Krzysztof Franczyk, Ireneusz Kępa, Artur Kurzeja i Józef Wodziński.

Jak co roku kapituła wybierze laureatów w dziedzinie pomocy społecznej i ochrony zdrowia oraz oświaty, kultury i sportu. Przyglądając się sylwetkom nominowanych, członkowie kapituły będą zwracać szczególną uwagę na ich zaangażowanie społeczne, innowacyjność i skuteczność podejmowanych działań a także partnerstwo.

Tytuł „Dobrodziej Roku” jest wyróżnieniem prestiżowym, uprawniającym laureata do posługiwania się logo konkursu a także do wykorzystania informacji o przyznanym tytule w kampaniach reklamowych i materiałach promocyjnych.

Zarządzenie prezydenta Bełchatowa wraz z regulaminem konkursu, formularz zgłoszeniowy oraz oświadczenie kandydata znajdują się w załącznikach poniżej.

AP

 

 

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Redaktor naczelny: Aleksandra Jasiczak, e-mail:a.jasiczak@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2018