joombig banner rotation images

Menu

Fundusze Europejskie dają wiele możliwości uzyskania dofinansowania na założenie swojej firmy. Są one dostępne w formie dotacji lub pożyczek. W środę, 8 listopada, w Powiatowym Urzędzie Pracy przy ul. Bawełnianej 3, odbędzie się spotkanie informacyjne pn. „Fundusze Europejskie na start i rozwój Twojej firmy”.

 

Założenie działalności gospodarczej może być o wiele łatwiejsze, jeśli tylko skorzysta się z dofinansowania na ten cel. Dofinansowanie na założenie standardowej działalności gospodarczej można uzyskać zarówno z programów regionalnych, jak i programu Wiedza Edukacja Rozwój. Jeśli firma ma być innowacyjna, można skorzystać również ze wsparcia w ramach programu Inteligentny Rozwój. Z kolei osoby chcące otworzyć firmę na terenie wiejskim lub w małym miasteczku, mają możliwość otrzymania wsparcia z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

 

Poza wsparciem finansowym, chętni mogą także skorzystać ze szkoleń, porad przy prowadzeniu firmy, a czasem także miejsca do pracy i potrzebnego wyposażenia.

 

Gdzie szukać informacji?

 

Należy skontaktować się z Powiatowym Urzędem Pracy albo zadzwonić lub napisać do Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, który mieści się przy ul. Kościuszki 17 ( tel. 44 633 34 63 ). Punkt czynny jest w poniedziałki w godzinach 8.00 – 18.00, natomiast od wtorku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00.

 

Już w najbliższą środę, 8 listopada, dla wszystkich zainteresowanych zdobyciem funduszy unijnych na rozpoczęcie działalności gospodarczej odbędzie się spotkanie w Powiatowym Urzędzie Pracy w sali nr 29. Aby wziąć w nim udział, należy wcześniej się zgłosić, formularz znajduje się na stronie Regionalnego Programu Operacyjnego. Zgłoszenia przyjmowane są do wtorku, 7 listopada do godz. 12.00.

Fundusze europejskie na start i rozwój firmy

 

Zdobądź pieniądze z UE na start i rozwój firmy

 


 

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Redaktor naczelny: Aleksandra Jasiczak, e-mail:a.jasiczak@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2018