joombig banner rotation images

Menu

Pomieszczenia, w których do niedawna mieścił się Ośrodek Wsparcia Rodziny został wyremontowany. Miasto wykonało nie tylko prace poprawiające estetykę tego miejsca, ale także przeprowadziło niezbędne prace naprawcze.

 

Lokal, będący własnością miasta znajduje się w budynku wspólnoty mieszkaniowej przy ul. Energetyków 6. W ramach prac odtworzona została w nim wentylacja mechaniczna oraz przeprowadzono remont instalacji elektrycznej. Poza tym Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej odnowiło ściany i podłogi.

 

W łazience i toalecie ułożone zostały płytki ścienne i podłogowe, a w aneksie kuchennym i szatni – podłogowe. Na ścianach wszystkich pomieszczeń położono gładź gipsową a następnie pomalowano. Ponadto we wszystkich pomieszczeniach zostały zamontowane sufity podwieszane, a na podłogach położone zostały panele i wykładziny typu lentex.

 

Jak mówi koordynator Zespołu ds. Pomocy Społecznej i Zdrowia UM, będzie to miejsce służące aktywizacji starszych bełchatowian.

 

- Liczymy na to, że w niedalekiej przyszłości pomieszczenia będą służyły mieszkańcom Bełchatowa, a przede wszystkim seniorom. Widzimy potrzebę stworzenia miejsca, w którym będą mogli nie tylko nawiązywać kontakty towarzyskie, ale także korzystać z różnych form aktywności.

 

Do remontu lokalu przy ul. Energetyków, który kosztował około 87 tys. złotych, dołożył się także market budowlany Leroy Merlin, który do kilku pomieszczeń przekazał farby, płytki i panele podłogowe.

AP

 

 

 

 


 


 

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Redaktor naczelny: Aleksandra Jasiczak, e-mail:a.jasiczak@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2018