joombig banner rotation images

Menu

28 września odbędzie się XXXIX sesja Rady Miejskiej. Radni, tradycyjnie będą obradować w Sali Herbowej bełchatowskiego magistratu. Początek o godz. 10:00.

 

W planowanym porządku obrad znalazło się kilka projektów uchwał. Wśród nich m.in. dotyczące zmiany lub zatwierdzenia części miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, zmian zasad wynajmowania lokali wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu miasta Bełchatowa oraz udzielenia pomocy finansowej dla gminy Gostycyn z województwa kujawsko-pomorskiego, która w sierpniu ucierpiała na skutek nawałnicy i trąby powietrznej.  

 

Rada Miejska ma zdecydować, jak będzie się nazywać ulica stanowiąca część obwodnicy Bełchatowa oraz dwa ronda – jedno zlokalizowane u zbiegu ulicy Czaplinieckiej i północnej obwodnicy, drugie w pasie Armii Krajowej, które powstanie niebawem. 

 

Radni mają również zająć się projektami uchwał w sprawie odwołania Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej i Przewodniczącej Komisji Rewizyjnej. W porządku znalazł się też projekt dotyczący powołania wiceprzewodniczącego.

 

Podczas sesji ma być przedstawione sprawozdanie z realizacji IV edycji Budżetu Obywatelskiego. 

 

AD-A

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Redaktor naczelny: Aleksandra Jasiczak, e-mail:a.jasiczak@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2018