joombig banner rotation images

Menu

BLISKO to bezpłatna aplikacja, którą z myślą o mieszkańcach uruchomił urząd miasta. Zagrożenia pogodowe, inwestycje w mieście, utrudnienia w ruchu czy wydarzenia kulturalne i sportowe - te wszystkie informacje mieszkańcy Bełchatowa mają na wyciągnięcie ręki, a dosłownie w swoim telefonie. Już za kilka dni do aplikacji dołączy bełchatowska policja.

 

Komendant Powiatowy Policji w Bełchatowie zwrócił się do prezydent miasta, Marioli Czechowskiej, z prośbą o wyrażenie zgody na administrowanie kanałem „zagrożenia” w ramach mobilnego systemu informacji dla mieszkańców BLISKO. Bezpośredni dostęp do aplikacji umożliwi niezwłoczne przekazywanie wiadomości istotnych z punktu bezpieczeństwa. Chodzi o informowanie m.in.: o utrudnieniach w ruchu, poszukiwaniach osób zaginionych czy ostrzeżenia przed zjawiskami kryminogennymi np. kradzieżami. Prezydent Bełchatowa, Mariola Czechowska, widzi duży potencjał we współpracy z policją. - Poprzez bezpośrednie informowanie o zagrożeniach, z pewnością poprawi się bezpieczeństwo naszych mieszkańców – podkreśla pani prezydent. Porozumienie w tej sprawie między miastem a Komendą Powiatową Policji zostanie podpisane w najbliższym czasie.

 

Aby w pełni korzystać z aplikacji BLISKO, należy pobrać ją z jednego z serwisów: App Store, Google Play lub Windows Store.

 

POBIERZ APLIKACJĘ ALBO WYBIERZ SYSTEM POWIADAMIANIA PRZEZ SMS, MAIL

 

Więcej o aplikacji i jej możliwościach możecie przeczytać TUTAJ.

AP

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Redaktor naczelny: Aleksandra Jasiczak, e-mail:a.jasiczak@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2018