joombig banner rotation images

Menu

Wakacje to czas, gdy zwierzęta domowe często są porzucane. Część z nich przywiązywana jest do drzew lub zwyczajnie wyrzucana na ulicy. Powód jest błahy – bo wyjeżdżamy na wakacje, a psem nie ma się kto zaopiekować. Alternatywą jest hotel dla psów. W Bełchatowie można oddać psa na czas wyjazdu do schroniska, gdzie będzie traktowany jak gość.

 

 

Bełchatowskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt już od kilku lat prowadzi usługę hotelu dla psów. To świetne rozwiązanie dla mieszkańców, którzy na wakacyjne wyjazdy nie mogą zabrać swojego pupila i nie mają osoby, pod której opieką mogliby zostawić zwierzę.


Kojce w hotelu dla psów są odseparowane od pozostałej części schroniska. Opieka nad czworonogami jest całodobowa. Psy mają zapewnione ciepłe posiłki, stały dostęp do wody, wygodny i przestronny kojec z wybiegiem oraz ogrzewane i zadaszone pomieszczenie. Na życzenie właścicieli czworonogów schronisko wprowadziło także usługę ekstra, która została wzbogacona m.in. o spacery 3 x dziennie, podawanie leków czy karmienie wg wskazań właściciela.

 

Więcej informacji o usłudze hotelowej pod numerem telefonu(44) 633 38 77 i 600 185 657 oraz na stronie bełchatowskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt  TUTAJ

AP

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Redaktor naczelny: Aleksandra Jasiczak, e-mail:a.jasiczak@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2018