joombig banner rotation images

Menu

Każdy może obejrzeć Bełchatów z lotu ptaka. Wszystko za sprawą specjalnej strony internetowej, którą miasto przygotowało z myślą o mieszkańcach i nie tylko. Wirtualny spacer na www.zobacz.belchatow.pl podzielony jest na cztery strefy.

 

 

Jak wygląda Bełchatów z wysokości niemal czterystu metrów? Teraz każdy bełchatowianin (i nie tylko) może to sprawdzić. Wystarczy wejść na stronę www.zobacz.belchatow.pl. Obraz jest stworzony z czterech panoram sferycznych. Pierwsza ukazuje centrum miasta wraz z oznaczeniami najważniejszych obiektów. Druga panorama stworzona została dla przedsiębiorców. Można na niej obejrzeć tereny inwestycyjne Miasta. Dzięki panoramie doskonale widać świetne położenie strefy ekonomicznej Bełchatowa, jej infrastrukturę oraz nowo wybudowaną obwodnicę miasta. Kolejna panorama pozwala na obejrzenie osiedla Binków, Słonecznego i Okrzei. Dodatkowo przygotowaliśmy panoramę dla wszystkich fanów SkatePlazy.

 

Nowa miejska strona może pomóc w promocji miasta. – Bełchatów jest atrakcyjnym i zadbanym miastem, jest się czym pochwalić. Teraz stawiamy także na narzędzia, które pomogą zainteresować miastem także młodzież i przedsiębiorców - podkreśla wiceprezydent Bełchatowa, Ireneusz Owczarek.

 

Nawigacja strony jest prosta i pozwala na przybliżanie dowolnych miejsc, ich umiejscowienie na mapach google maps oraz otwieranie informacji o wybranych ważniejszych instytucjach miejskich, zabytkach oraz miejscach rekreacji.

 

Najlepszy efekt oglądania Bełchatowa z lotu ptaka można uzyskać za pomocą gogli cardboard. Strona została jest przygotowana do oglądania za pomocą specjalnych gogli vr w rozszerzonej rzeczywistości. Jedynym warunkiem jest posiadanie telefonu typu smartfon posiadającego żyroskop.

 

AP

 


 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Redaktor naczelny: Aleksandra Jasiczak, e-mail:a.jasiczak@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2018