joombig banner rotation images

Menu

Przedsiębiorco, już w kwietniu odbędą się Ogólnopolskie Targi Pracy dla Uczelni Artystycznych. Masz okazję, by zaprezentować swoją firmę i pozyskać  specjalistów.

 

Bełchatów został partnerem Ogólnopolskich Targów Pracy dla Uczelni Artystycznych Start, organizowanych przez Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi. Dzięki wydarzeniu, które odbędzie się 27-28 kwietnia, przedstawiciele biznesu spotkają się ze studentami oraz absolwentami uczelni artystycznych.

 

Podczas targów pracodawcy mają możliwość zaprezentowania swoich firm oraz poznania umiejętności, predyspozycji, dorobku studentów i absolwentów szkół artystycznych. Ci z kolei, w bezpośrednim kontakcie z potencjalnymi pracodawcami uzyskają cenne informacje, dotyczące ofert pracy, staży, praktyk oraz wymagań stawianych pracownikom. Podczas bezpośrednich spotkań i warsztatów będą mogli porozmawiać z przedstawicielami firm i zaprezentować im swoje umiejętności.

 

- Targi Start to dobra okazja do zaprezentowania firmy w branżowym środowisku. To także możliwość znalezienia dobrze wykształconych, zdolnych i otwartych na nowe wyzwania pracowników, stażystów czy praktykantów. Dlatego serdecznie zachęcam Państwa do wzięcia udziału w tym niezmiernie ciekawym przedsięwzięciu - mówi Mariola Czechowska, prezydent Bełchatowa, partner Ogólnopolskich Targów Pracy dla Uczelni Artystycznych.

 

Zgłoszenia przyjmowane są do 7 kwietnia. W ramach współpracy organizatorzy proponują:

- zamieszczenie podlinkowanego logotypu na stronie internetowej targów w zakładce Wystawcy,

- możliwość ustawienia stoiska na ustalonej powierzchni,

- możliwość wykorzystania własnych materiałów promocyjnych w trakcie trwania targów (kolportaż wśród uczestników),

- umieszczenie logotypu firmy w programie targów,

- możliwość zorganizowania spotkana/wykładu ze studentami,

- obiad dla 2 osób 27 i 28 kwietnia 2017 r.

- 1 nocleg z 27.04.2017 na 28.04.2017 dla 2 osób.

 

Szczegółowe warunki uczestnictwa w targach wraz z cennikiem dla wystawców znajduje się w Regulaminie przesłanym w załączniku. Dodatkowe informacje można również znaleźć na stronie internetowej www.targi.asp.lodz.pl, uzyskać je telefonicznie: Agnieszka Skupińska –główny koordynator ds. Biura Karier Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi tel. 514 076 689, 45 25 47 689 lub elektronicznie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Redaktor naczelny: Aleksandra Jasiczak, e-mail:a.jasiczak@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2018