joombig banner rotation images

Menu

6 km będzie liczyć trasa I Bełchatowskiego Biegu Nocnego, który odbędzie się 11 marca. Zawodnicy wystartują o godz. 21 i pobiegną ulicami na osiedlu Binków.

 

I Bełchatowski Bieg Nocny to zupełnie nowa propozycja Miejskiego Centrum Sportu, która dołączy do organizowanej w listopadzie Bełchatowskiej Piętnastki. Biegacze będą mieć do pokonania dystans 6 kilometrów. W biegu może wziąć udział maksymalnie 200 zawodników, dla których organizatorzy przygotują zestawy startowe, cenne nagrody oraz catering.

 

Uczestnicy spotkają się na placu przy boiskach Szkoły Podstawowej nr 12 (ul. Budryka 7) 11 marca.  Bieg rozpocznie się na placu przy SP nr 12, a jego trasa będzie prowadzić ulicami: Antracytową, św. Faustyny Kowalskiej i Witolda Budryka. Trasa będzie się składać z 3 pętli po 2 km każda. Zapisy będą prowadzone poprzez stronę www.zapisy.inessport.pl, a opłata startowa wyniesie 20 zł.

 

Nagrody otrzyma pierwszych sześciu biegaczy w klasyfikacji generalnej mężczyzn i kobiet. Nagrodzeni zostaną także najstarszy zawodnik i zawodniczka oraz najszybszy biegacz i biegaczka z Bełchatowa. Organizatorem wydarzenia jest samorząd Bełchatowa, Miejskie Centrum Sportu oraz Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny.

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Redaktor naczelny: Aleksandra Jasiczak, e-mail:a.jasiczak@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2018