joombig banner rotation images

Menu

Ruszyły zapisy do 17. edycji Ulicznego Biegu „Bełchatowska Piętnastka”. Bieg skierowany jest do każdego, kto ukończył szesnaście lat, lubi biegać i nie boi się długich dystansów. Jak bowiem mówi sama nazwa biegacze będą mieć do pokonania dystans o długości 15 kilometrów. Trasa, tradycyjnie będzie biegła bełchatowskimi ulicami ze startem i metą na ul. Dąbrowskiego – przy Hali Energia.

 

Aby wziąć udział w „Bełchatowskiej Piętnastce” należy wypełnić elektroniczny formularz, który dostępny jest na stronie internetowej www.pietnastka.belchatow.pl.  Zgłoszenia internetowe będą przyjmowane do 12 listopada – po tym terminie zawodnicy będą się mogli wyłącznie zapisać w dniu zawodów – tj. 17. listopada w Biurze Organizacyjnym w godz. 8.00 - 11.00. Uczestnicy powinni także uiścić opłatę startową, której wysokość waha się od 25 do 50 zł w zależności od terminu zgłoszenia.

 

Wszystkie szczegóły dotyczące „Piętnastki” można znaleźć w regulaminie dostępnym na stronie www.pietnastka.belchatow.pl oraz w załączniku. 

 

 

Autor, zamieściła: AD-A

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2019