joombig banner rotation images

Menu

Woda kojarzy się z żywiołem, wartością, symbolem. Jest także dobrem codziennego użytku. Czym dla ciebie? Weź udział w konkursie fotograficznym organizowanym przez miejską spółkę WOD.-KAN. i pokaż to na zdjęciach. Jak mówią organizatorzy celem konkursu jest wzbudzenie zainteresowania bogactwem przyrody i krajobrazu przede wszystkim zaś wodą, która jest wszędzie.

 

W zabawie mogą wziąć udział wszyscy, w szczególności osoby interesujące się fotografią amatorsko. Prace konkursowe, do których uczestnik musi posiadać prawa autorskie, będą oceniane w dwóch kategoriach: do 13 roku życia i powyżej 13 lat. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy do 30 wrześniabr. dostarczyć do siedziby spółki na płycie CD (ul. Św. Faustyny Kowalskiej 9) lub przesłać drogą elektroniczną (adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.maksymalnie trzy zdjęcia. Fotografie powinny być zapisane w formacie JPG, TIFF lub RAW, w jak najlepszej jakości i rozdzielczości (nie mniejsze niż 3464x2312, 8 Mpx). Każde zgłoszenie powinno być opatrzone imieniem i nazwiskiem autora, adresem zamieszkania i telefonem kontaktowym oraz datą urodzenia i informacją o wyrażeniu zgody na przekazanie praw do dowolnego dysponowania zgłoszonymi do konkursu zdjęciami na rzecz organizatora.

 

Rozstrzygnięcie konkursu, ogłoszenie wyników i rozdanie nagród będzie miało miejsce 8 października 2013r.w siedzibie spółki. Uczestnikom zostaną przesłane dokładne informacje. Więcej informacji o konkursie można znaleźć na oficjalnej stronie spółki WOD.-KAN.: www.wodkan-belchatow.pl.

 


Autor, zamieściła:AK

 

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2019