joombig banner rotation images

Menu

Na bełchatowian, którzy w ten weekend odwiedzą Plac Narutowicza czekać będzie wiele atrakcji. W centrum miasta odbędzie się impreza podsumowująca cykl letnich warsztatów w ramach projektu „Młodzi w ruchu. Atrakcje i Art.:akcje”.


W sobotę, 17 sierpnia br. od godziny 16:00 mieszkańcy Bełchatowa będą mogli podziwiać wystawę prac powstałych podczas warsztatów: eko-zabawek, marionetek oraz pegazów. Swoje umiejętności zaprezentują także uczestnicy zajęć tanecznych i muzycznych. Również tego dnia swoją premierę będzie mieć film, który powstał podczas jednych z warsztatów. Niespodzianka także dla miłośników teatru – tuż po 16:30 odbędzie się spektakl plenerowy pt. „Złoty Smok z Promienistej Krainy” w wykonaniu Kompanii Teatru Ulicznego „Prawdziwy Kot” z Wrocławia.

 

 

Z kolei w niedzielę odbędzie się plenerowy piknik naukowy będący doskonałą formą edukacji przez zabawę, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Od godziny 15:00 do 20:00 na Placu Narutowicza stanie mobilny Park INTERAKCJE – zaprojektowany by pobudzać dzieci do samodzielnego odkrywania świata, kreatywności i stawiania pytań. Tego dnia bełchatowianie będą mogli wziąć udział w warsztatach naukowych i artystycznych oraz skorzystać z urządzeń interaktywnych. Zapraszamy więc do edukacji na Eko Placu Zabaw w tzw. „domkach naukowca”.

 

 

Autor: AK

Zamieścił: TK

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2019