joombig banner rotation images

Menu

Wybudowanie drogi wraz z chodnikami i ścieżką rowerową, nowe oświetlenie i infrastruktura podziemna - to kolejna inwestycja w naszym mieście. W Zapewne ucieszy ona pracowników firm, znajdujących się przy ul. św. Alberta Chmielowskiego. Wybudowana droga będzie łącznikiem między ulicą Czyżewskiego a skrzyżowaniem ulic Wspólnej i Olsztyńskiej. Inwestycja odciąży więc też komunikacyjne okolice osiedla Olsztyńskiego.

 

Prace rozpoczną się w najbliższym czasie. Termin realizacji to koniec 2013 roku. Koszt inwestycji zamknie się w kwocie 2,2, mln złotych.  

 

Warto dodać, że dokumentacja techniczna została opracowana i sfinansowana przez firmy znajdujące się przy ul. św. Alberta Chmielowskiego. Pozowlenie na budowę jest już przeniesione na miasto Bełchatów. Budowa ul. Chmielowskiego to nie pierwsze i zapewne nie ostatnie przedsięwzięcie, które miasto realizuje wspólnie z podmiotami zewnętrznymi. Przykładem podobnych działań jest budowa ul. Przemysłowej, która także była efektem współpracy miasta z przedsiębiorcami.

 

Niebawem ul. św. Alberta Chmielowskiego będzie wyposażona

m.in. w nową nawierzchnię

ul. św. Alberta Chmielowskiego

 

ul. św. Alberta Chmielowskiego

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Redaktor naczelny: Aleksandra Jasiczak, e-mail:a.jasiczak@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2018