Increase text size Decrease text size
Menu

Prezydent Mariola Czechowska nagrodziła stypendiami utalentowanych bełchatowskich sportowców. Na ten cel z budżetu miasta zostało przeznaczonych 40 tys. zł.

Stypendia

O stypendium sportowe Miasta Bełchatowa może ubiegać się osoba, która reprezentuje bełchatowski klub sportowy oraz spełnia kryterium wynikowe określone w regulaminie: był uczestnikiem Igrzysk Olimpijskich, Mistrzostw Świata, Mistrzostw Europy, Pucharu Świata lub Pucharu Europy, jest medalistą Mistrzostw Polski, osiągnął wynik na poziomie odpowiedniej do kategorii wiekowej klasy sportowej w grach zespołowych w kategoriach wiekowych junior i młodszych został powołany do kadry narodowej.

 

Nagrody

Każdego roku prezydent Miasta Bełchatowa przyznaje także nagrody pieniężne i wyróżnienia dla trenerów oraz innych osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej (regulamin poniżej).

Osoby, które chciałby ubiegać się o stypendium sportowe powinny do 10 października każdego roku złożyć w Wydziale Promocji, Kultury i Sportu odpowiedni wniosek. Wzór wniosku można pobrać z załącznika.

Attachments:
Download this file (WNIOSEK - Stypendia sportowe 2015.pdf)WNIOSEK - Stypendia sportowe 2015.pdf[ ]2163 kBMiasto Bełchatów
ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Redaktor naczelny: Aleksandra Jasiczak, e-mail:a.jasiczak@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Tomasz Kałużyński

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2017