Increase text size Decrease text size
Menu

Folder promocyjny miasta Bełchatowa pn. "Bełchatów - Daj się skusić", w języku polskim oraz angielskim, wydany na zlecenie Prezydenta Miasta Bełchatowa w 2004 r.

"Bełchatów - Daj się skusić". Folder promocyjny miasta Bełchatowa wydany w 2006 roku w języku polskim oraz angielskim.

 

grafika

"Bełchatów Miasto" to folder promocyjny wydany w roku 2008, w języku polskim i angielskim. Zawiera ogólne informacje o mieście: położenie, historię, strukturę mieszkańców, przedstawia sylwetki honorowych obywateli, nasze miasta partnerskie, oświatę, aktywność społeczną, zdrowie i pomoc społeczną, a także bezpieczeństwo.

grafika

Folder promocyjny Bełchatowa zatytułowany "Odkryj naszą energię" został wydany w 2010 roku. Można w nim znaleźć m.in. najważniejsze informacje związane z naszym miastem. Zachęcamy do zapoznania się z folderem. Poniżej wersja w języku polskim oraz w języku angielskim.

Decyzją Stolicy Apostolskiej z dn. 2. października 2012 r. błogosławiony Jan Paweł II został Patronem Miasta Bełchatowa. Uroczystości związane z nadaniem Bełchatowowi patronatu odbyły się 21. października 2012 r. W obchodach wzięli udział dostojnicy Kościoła Katolickiego z Arcybiskupem Metropolitą Łódzkim ks. Markiem Jędraszewskim i Dziekanem Dekanatu Bełchatowskiego ks. Prałatem Januszem Krakowiakiem, posłowie i senatorowie, samorządowcy Miasta Bełchatowa i Powiatu Bełchatowskiego, goście z partnerskiego miasta Csongrad, przedstawiciele środowisk kulturalno-oświatowych, sportowych i biznesu oraz ponad dwa tysiące mieszkańców.Miasto Bełchatów
ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Redaktor naczelny: Aleksandra Jasiczak, e-mail:a.jasiczak@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Tomasz Kałużyński

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2017